Click here to download this data as a csv file
Course Number |
Course Long Name | First name/s | Family name |
School Name
|
---|---|---|---|---|
15000 |
Aboriginal Studies | Mark Stephen | Hobson | Cowra High School |
16150 |
Accounting | Priyanka | Khatav | Meadowbank College of TAFE |
16150 |
Accounting | Merry Li Si | Tang | St George College of TAFE |
15010 |
Agriculture | Angela Lee | Dennett | Pennant Hills High School |
15020 |
Ancient History | Megan | Caristo | Santa Sabina College Strathfield |
15510 |
Arabic Continuers | Jehan | Zreika | Our Lady of Lebanon College |
15520 |
Arabic Extension | Jehan | Zreika | Our Lady of Lebanon College |
15530 |
Armenian Continuers | Harout | DerArtinian | Saturday School of Comm Lang Chatswood High School |
15030 |
Biology | Danielle Claire Stevens | Marks | Sydney Distance Education High School |
16245 |
Business Services - Office Administration Examination | Ana | Essert | Arthur Phillip High School Parramatta |
15040 |
Business Studies | Matthew William | Huynh | Canley Vale High School |
15050 |
Chemistry | Mei-Yong | Tan | Pymble Ladies' College |
15560 |
Chinese Background Speakers | Yuan | Xiao | Taylors College |
15540 |
Chinese Beginners | Sachia | Imai | Australian International School Hong Kong |
15540 |
Chinese Beginners | Satoko | Monguchi | Australian International School Hong Kong |
15550 |
Chinese Continuers | Junyang | Sim | Sydney Boys High School |
15570 |
Chinese Extension | Linda | Xu | Sydney Girls High School |
15580 |
Classical Greek Continuers | Zelie Christine | Wood | Pymble Ladies' College |
15590 |
Classical Greek Extension | Julian Douglass | McDonald | Trinity Grammar School Summer Hill |
15600 |
Classical Hebrew Continuers | Yoel | Eisenberg | Moriah College Queens Park Campus |
15610 |
Classical Hebrew Extension | Yoel | Eisenberg | Moriah College Queens Park Campus |
15060 |
Community and Family Studies | Georgina Joy | Chalker | St Joseph's High School Aberdeen |
15060 |
Community and Family Studies | Melissa | Gatt | Campbelltown Performing Arts High School |
25010 |
Comparative Literature - Distinction Course | Michael | Gray | Charles Sturt University |
25020 |
Cosmology - Distinction Course | Lucy | Deng | Charles Sturt University |
15620 |
Croatian Continuers | Jelena | Mijatovic | Saturday School of Comm. Lang. Liverpool Boys High School |
15070 |
Dance | Kamarah | Pooley | Newtown High School of the Performing Arts |
15080 |
Design and Technology | Michael Geoffrey | Davey | Bishop Druitt College |
15090 |
Drama | Amelia Alice | Saw | Mosman High School |
15100 |
Earth and Environmental Science | James | Mackay | Sydney Grammar School |
15100 |
Earth and Environmental Science | Olivia Huizhi | Sham | Pymble Ladies' College |
15110 |
Economics | Megan | Caristo | Santa Sabina College Strathfield |
15120 |
Engineering Studies | Stuart James | Garton | North Sydney Boys High School |
15140 |
English (Advanced) | James | Dalton | Caringbah High School |
15150 |
English as a Second Language | Jia Annie | Lin | Burwood Girls High School |
15160 |
English Extension 1 | Michael | Andrews | Caringbah High School |
15170 |
English Extension 2 | Andrew | Judd | Barker College Hornsby |
15180 |
Food Technology | Shelley Elizabeth | Keating | Cheltenham Girls' High School |
15670 |
French Beginners | Patrick Grahame | Caldwell | Trinity Grammar School Summer Hill |
15680 |
French Continuers | Alix Didina Margaret | Dumitrescu | Abbotsleigh |
15690 |
French Extension | Chloe Yiqing | Yin | The Open High School |
15230 |
General Mathematics | Steven Daniel | Nikitin | Granville College of TAFE |
15230 |
General Mathematics | Laura Jane | Whitnall | St Mary Star of The Sea College Wollongong |
15190 |
Geography | Amy Maria | Fitzpatrick | Meriden School Strathfield |
15190 |
Geography | Fiona Briony | Knox | Kinross Wolaroi School |
15700 |
German Beginners | Sofija | Zlatevska | SCEGGS Darlinghurst |
15710 |
German Continuers | Nicole Bianca | Kuepper | North Sydney Girls High School |
15710 |
German Continuers | Heike Franziska | Lautenschlager | The Open High School |
15710 |
German Continuers | Lauren | Pilz | Roseville College |
15720 |
German Extension | Nicole Bianca | Kuepper | North Sydney Girls High School |
15730 |
Hindi Continuers | Deepa Anand | Bapat | Outside Tutor |
15280 |
History Extension | David Edward John | Cunningham | Caringbah High School |
16565 |
Hospitality Operations Examination | Michelle | Bragg | Castle Hill High School |
15740 |
Hungarian Continuers | Tilda Ilona | Hum | Saturday School of Comm. Lang. Bankstown GHS |
15740 |
Hungarian Continuers | Eszter | Kalman | Saturday School of Comm. Lang. Bankstown GHS |
15770 |
Indonesian Background Speakers | . | Hendrawan | The Open High School |
15750 |
Indonesian Beginners | Jo Michelle | Yager | Coffs Harbour Christian Community School |
15760 |
Indonesian Continuers | Adelene Su Chen | Ong | St George Girls High School Kogarah |
15780 |
Indonesian Extension | Ayishah | Ansari | The Open High School |
15200 |
Industrial Technology | Timothy | Nesbitt-Hawes | Central Coast Grammar School |
15210 |
Information Processes and Technology | Brett | Salisbury | Turramurra High School |
15210 |
Information Processes and Technology | Natalie Tuesday | Viselli | St Mary Star of The Sea College Wollongong |
16365 |
Information Technology Examination | Andrew | Hammett | Sydney Secondary College/Blackwattle Bay Campus |
15790 |
Italian Beginners | Anna Teresa | Manea | The Open High School |
15800 |
Italian Continuers | Alessandra | Lopert | Santa Sabina College Strathfield |
15810 |
Italian Extension | Jimmy | Molyneux | Sydney Grammar School |
15840 |
Japanese Background Speakers | Nagisa | Nakamura | The Open High School |
15820 |
Japanese Beginners | Sun-Ah | Lee | Strathfield Girls High School |
15830 |
Japanese Continuers | Anthony | Hoang | Normanhurst Boys High School |
15850 |
Japanese Extension | Claire Han-Ya | Chang | Brigidine College St Ives |
15860 |
Khmer Continuers | Sunly | Hout | Saturday School of Comm. Lang. Liverpool GHS |
15890 |
Korean Background Speakers | Jinyoung | Lee | Saturday School of Comm. Lang. Grantham High School |
15880 |
Korean Continuers | Shari Anne | Miller | The Open High School |
15900 |
Latin Continuers | Amanda | Hales | The Hills Grammar School Kenthurst |
15910 |
Latin Extension | Nicola Nadia | Jeffery | Pymble Ladies' College |
15920 |
Latvian Continuers | Daina Liga | Bogdanovics | Saturday School of Comm. Lang. Strathfield GHS |
15220 |
Legal Studies | Norm | Maamary | Holy Spirit College (Lakemba) |
15940 |
Macedonian Continuers | Marija | Matoska | Tempe High Languages School |
15960 |
Maltese Continuers | Antoine | Mangion | Saturday School of Comm. Lang. Grantham High School |
15240 |
Mathematics | Karen Choi Yiu | Cheng | Pymble Ladies' College |
15250 |
Mathematics Extension 1 | Martin Paul | Leslie | Alstonville High School |
15260 |
Mathematics Extension 2 | David Lok Hang | Chan | Sydney Grammar School |
16425 |
Metal and Engineering Examination | Stuart | Moncrieff | Kandos High School |
15970 |
Modern Greek Beginners | George Steven | Prassas | The Open High School |
15980 |
Modern Greek Continuers | Fani Fiona | Sarris | Kingsgrove North High School |
15990 |
Modern Greek Extension | Joanna Jana | Mouzouros | Saturday School of Comm. Lang. Grantham High School |
16000 |
Modern Hebrew Continuers | Lior | Kogus | Moriah College Queens Park Campus |
15270 |
Modern History | David Edward John | Cunningham | Caringbah High School |
15310 |
Music Extension | Amy | Spira | Moriah College Queens Park Campus |
15290 |
Music 1 | Stella Ha Vi | Do | Mount St Joseph Milperra |
15290 |
Music 1 | Melissa Jane | Saville | Abbotsleigh |
15300 |
Music 2 | Jonathan | Ong | Sydney Grammar School |
15300 |
Music 2 | Olivia Huizhi | Sham | Pymble Ladies' College |
16010 |
Persian Background Speakers | Seyed Sepehr | Lajevardi | Outside Tutor |
15320 |
Personal Development, Health and Physical Education | Lauren Frances | Cottrell | Hunter Christian School |
25030 |
Philosophy - Distinction Course | Jonathan | Borowsky | Cranbrook School |
15330 |
Physics | Nicola Nadia | Jeffery | Pymble Ladies' College |
15330 |
Physics | Margaret Krystyna | Sarlej | Girraween High School |
15330 |
Physics | Ashley | Seeto | St Joseph's College Hunters Hill |
16020 |
Polish Continuers | Cora | Kazmirowicz | Saturday School of Comm Lang Chatswood High School |
16030 |
Portuguese Continuers | Natalie Pedro | Alves | Outside Tutor |
16485 |
Primary Industries Examination | Jennifer Rachel Joy | Bowman | Hurlstone Agricultural High School Glenfield |
16485 |
Primary Industries Examination | Timothy | Graham | St Joseph's College Hunters Hill |
16040 |
Russian Background Speakers | Ksenia | Belova | The Open High School |
15340 |
Senior Science | Jenny Karin | Hellsing | Hurlstone Agricultural High School Glenfield |
16050 |
Serbian Continuers | Dajana | Basara | Saturday School of Comm. Lang. Liverpool GHS |
15350 |
Society and Culture | Taraleen Bautista | Eveille | St Marys Senior High School |
15350 |
Society and Culture | Sarah Catherine | Hampton | Cheltenham Girls' High School |
15360 |
Software Design and Development | David | Hughes | Cherrybrook Technology High School |
16070 |
Spanish Beginners | Christine | Alford | The Open High School |
16080 |
Spanish Continuers | Jennifer Alexandra | Goedhuys | Saturday School of Comm Lang Chatswood High School |
16090 |
Spanish Extension | Michelle | Gutnik | Saturday School of Comm. Lang. Randwick Centre |
15370 |
Studies of Religion I | Rebecca Anne | Kelly | St Joseph's Catholic High School Albion Park |
15370 |
Studies of Religion I | Vivien Clare | Singleton | Brigidine College Randwick |
15380 |
Studies of Religion II | Elizabeth | Hackney | Our Lady of Mercy College Parramatta |
16100 |
Swedish Continuers | Jonathan | Reichardt | Outside Tutor |
16110 |
Tamil Continuers | Rajprakash | Balachandran | Outside Tutor |
15390 |
Textiles and Design | Erin Therese | Mooney | Cerdon College Merrylands |
16120 |
Turkish Continuers | Gulay | Temurcuoglu | Saturday School of Comm Lang/Arthur Phillip HS |
16130 |
Ukrainian Continuers | Inga Victorovna | Samonenko | Saturday School of Comm. Lang. Strathfield GHS |
16140 |
Vietnamese Continuers | Phuong Thao | Lu | Fairfield High School |
15400 |
Visual Arts | Lachlan Murray | Anthony | Asquith Boys High School |
15400 |
Visual Arts | Radha | Coomaraswamy | Hurlstone Agricultural High School Glenfield |
15400 |
Visual Arts | Julian Rod | Shaw | The McDonald College |